| Item condition | New |
| Manufacture name | RTECH MS SEO DALI 200 MNM 3H IP65 |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Width | 138 mm |
| Length | 138 mm |
| Height/depth | 48 mm |
| Packing level 1 | 3660191815066 |
| Packing level 2 | 3660191618902 |
| With light source | No |
| Luminaire with limited surface temperature, sign "D“ according to EN 60598-2-24 | No |
| With remote switch connection | No |
| With pictogram | No |