| Item condition | New |
| Manufacture name | RS4 EYE BOLT M5 WITH BALL JOINT |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 10 mm |
| Height | 35 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 65 mm |
| Packing level 1 | 4250217421952 |
| Colour | Silver |
| Diameter | 35 mm |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |