ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM image 1
ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 3606480151743
MPN: NSYCAC228RMF
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Brand Schneider Electric
Categories Ventilation Accessories
Country of origin* IT
Harmonized System Code 8538 1000 00
ETIM EC000331
Mounting method Screw mounting
Width 340 mm
Height 90 mm
Suitable for enclosure building width 228 mm
Suitable for enclosure building depth 800 mm
For max. number of fans 1
Diameter 0 mm