Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6C-1N-030A-G image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6C-1N-030A-G
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125466765
MPN: OEZ:46676
Packing details
Packing level 1 8590125466765
Description
In 6 A, Ue AC 230 V, characteristic C, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A-G