Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6B-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6B-1N-030A
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125466628
MPN: OEZ:46662
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6B-1N-030A
Packing details
Packing level 1 8590125466628
Description
In 6 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A