Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125466642
MPN: OEZ:46664
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A
Brand OEZ
Categories RCBO – Combined Residual Current & MCB
ETIM EC000905
Packing details
Packing level 1 8590125466642
Description
In 13 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A