Residual current circuit breaker LFN-63-2-300B-K image 1
Residual current circuit breaker LFN-63-2-300B-K
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125464341
MPN: OEZ:46434
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-63-2-300B-K
Packing details
Packing level 1 8590125464341
Description
In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type B, design K