Residual current circuit breaker LFN-63-2-100A image 1
Residual current circuit breaker LFN-63-2-100A
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125424475
MPN: OEZ:42447
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-63-2-100A
Packing details
Packing level 1 8590125424475
Description
In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A