Residual current circuit breaker LFN-40-2-300A image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-300A
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125424499
MPN: OEZ:42449
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-40-2-300A
Packing details
Packing level 1 8590125424499
Description
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A