Residual current circuit breaker LFN-25-2-100A image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-100A
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125424451
MPN: OEZ:42445
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-25-2-100A
Packing details
Packing level 1 8590125424451
Description
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A