Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125424093
MPN: OEZ:42409
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC
Packing details
Packing level 1 8590125424093
Description
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type AC