Residual current circuit breaker LFN-25-2-030A image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-030A
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125424420
MPN: OEZ:42442
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-25-2-030A
Brand OEZ
Categories Residual Current Devices (RCCB)
ETIM EC000003
Packing details
Packing level 1 8590125424420
Description
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A