Residual current circuit breaker LFN-16-2-030B-K image 1
Residual current circuit breaker LFN-16-2-030B-K
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125464273
MPN: OEZ:46427
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Residual current circuit breaker LFN-16-2-030B-K
Brand OEZ
Categories Residual Current Devices (RCCB)
ETIM EC000003
Packing details
Packing level 1 8590125464273
Description
In 16 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type B, design K