| Item condition | New |
| Manufacture name | Replacement battery pack for BU3002RWLG/BU5002RWL BU 1065H |
| Brand | Omron |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8506 5090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |
| Packing level 1 | 4547648845403, 4547648845403 |
| Width | 210 mm |
| Height | 73 mm |
| Depth | 482 mm |