| Item condition | New |
| Manufacture name | Reflector for DANCER LED, aluminium, beam angle 15ø |
| Brand | SLV |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002558 |
| Colour | Other |
| Width | 0 mm |
| Beam angle | 15 ° |
| Type of accessory/spare part | Reflector |
| Diameter | 0 mm |
| Length | 0 mm |
| Height/depth | 8 mm |
| Material | Aluminium |
| Kind of cover | None |
| Light outlet | Direct |
| Light sharing | Symmetric |
| Grid perforated | No |
| Reflector perforated | No |
| Design of the grid/reflector | Glossy |
| Light distributor | Reflector |
| Packing level 1 | 4024163168625 |