| Item condition | New |
| Manufacture name | RC065B LED34S/840 PSU W60L60 NOC BN |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC001744 |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Colour temperature | 4000 K |
| Max. system power | 34 W |
| Packing level 1 | 8720169501270 |
| Packing level 2 | 8720169501270 |
| Packing level 3 | 8720169501270 |
| Luminous flux | 3400 lm |