| Item condition | New |
| Manufacture name | RAVL-combi 3/4" |
| Brand | Danfoss |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8481 9000 00 |
| ETIM | EC010048 |
| With screw | No |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Length of spindle extension | 0 mm |
| Connecting material accessories | Extended tailpiece |
| Length of extended tailpiece | 83 mm |
| Packing level 1 | 5702420054247 |