| Item condition | New |
| Manufacture name | Raito | Table lamp | White/Brass |
| Brand | NORDLUX |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 2150 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Colour housing | Other |
| Height/depth | 212 mm |
| Nominal voltage | 230 V |
| Max. system power | 25 W |
| Packing level 1 | 5701581453586 |
| Packing level 2 | 5701581453494 |
| Lamp holder | E27 |
| Housing material | Glass |