| Item condition | New |
| Manufacture name | MB12154 RAIL 12X10 L500(1SET=4ST) |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Number of poles | 1 |
| Packing level 1 | 5411815244476 |
| Mounting method | Screw |
| Width | 12 mm |
| Height | 500 mm |
| Depth | 5 mm |
| Connection type | Screwless |
| Contact safe | No |