| Item condition | New |
| Manufacture name | MBT4P15 SET AANSLUITKLEM K2HG |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Number of poles | 1 |
| Packing level 1 | 5411815244704 |
| Mounting method | Screw |
| Width | 12 mm |
| Height | 500 mm |
| Depth | 10 mm |
| Connection type | Screwless |
| Contact safe | No |