| Item condition | New |
| Manufacture name | RA-N 20/25 Internal 24mm RA-N/FN 20/25 RA-FN->RA-N |
| Brand | Danfoss |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8481 9000 00 |
| ETIM | EC010048 |
| Colour | Black |
| With screw | No |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Length of spindle extension | 0 mm |
| Length of extended tailpiece | 0 mm |
| Packing level 1 | 5702420020594 |