| Item condition | New |
| Manufacture name | PTRA0075 Main Distribution Board |
| Brand | ABB |
| Categories |
Mounting Components
|
| Harmonized System Code | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Model | Other |
| Packing level 1 | 8015646908971 |
| Width | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Depth | 140 mm |