| Item condition | New |
| Manufacture name | Pre-cut lid 3gang,BRA70132,untreated |
| Brand | Hager |
| ETIM | EC000190 |
| Number of units | 3 |
| Length | 375 mm |
| Type of device | Devices with central plate |
| Width opening | 218 mm |
| Diameter opening | 0 mm |
| Height opening | 76 mm |
| Cover width | 130 mm |
| Packing level 1 | 4012740297615, 4012740297615 |
| Packing level 2 | 4012740297615 |
| Packing level 3 | 4012740297615 |
| Colour | Other |
| Model | Plain |
| Halogen free | Yes |
| Surface protection | Untreated |
| Material quality | Other |
| Material | Aluminium |
| Type of fastening | Inner lying |
| With label area | No |
| Joint cover | No |
| With protective foil | Yes |
Pre-cut lid 3gang,BRA70132,untreated