| Item condition | New |
| Manufacture name | POWERBALL HCI®-TS 70 W/942 NDL PB |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Model | Clear |
| Socket | RX7s |
| Luminous flux | 6750 lm |
| Total length | 120 mm |
| Colour rendering index CRI | 90-100 |
| Diameter | 20 mm |
| Lamp efficacy | 96 lm/W |
| Lamp shape | Tube, double-ended |
| External ballast required | Yes |
| Lamp voltage | 99 V |
| Colour temperature | 4100 K |
| Lamp power | 70 W |
| Lamp designation | T6 |
| Packing level 1 | 4008321688361 |
| Packing level 2 | 4008321688378 |
| Packing level 3 | 4008321688361 |
| Colour | Colourless |
| Energy efficiency class | A+ |
| UV-protection | Yes |
| Burning position | P45 |
| External ignitor required | Yes |
| Sun tanning lamp | No |
| Material discharge tube | Ceramics |
| Closed luminaire required | Yes |
| Colour of light | 942 |
| Colour of light according to EN 12464-1 | Neutral white 3300-5300 K |
| Average nominal lifespan | 15000 h |
| Weighted energy consumption in 1000 hours | 80.3 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 12.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat)Productvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Goede tot uitstekende kleurweergave. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Gebouwen, monumenten, bruggen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.