| Item condition | New |
| Manufacture name | POTI zERz 4K7 1W OU=1 |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC001027 |
| Hole diameter | 31.5 mm |
| Power consumption | 1 W |
| Resistance | 4.7 Ohm |
| Packing level 1 | 4250217437670 |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Degree of protection (IP) | IP23 |
| Number of revolutions | 0-1 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |