| Item condition | New |
| Manufacture name | PORTIER OPBOUWRAAM 16-VOUDIG ZILVER |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Anti-theft protection integrable | No |
| Packing level 1 | 3606480285387 |
| Mounting method | Surface mounted (plaster) |
| Colour | Silver |
| Width | 423 mm |
| Height | 423 mm |
| Depth | 37 mm |
| Number of units | 16 |
| Material | Steel |