| Item condition | New |
| Manufacture name | PORTIER BELDRUKKERM. (4 TOETSEN) ZILVER |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Model | Push button |
| Packing level 1 | 3606480161377 |
| Colour | Silver |
| Width | 95 mm |
| Height | 95 mm |
| Depth | 33 mm |
| Operating voltage | 0 V |
| Number of call buttons | 4 |
| Installation technique | Bus system |
| Hearing aid compatible | No |
| Opening angle camera | 0 ° |
| Zoom, pan/tilt function | No |
| Manual adjustable camera | No |
| With day/night function | Yes |
| Number of users | 4 |