| Item condition | New |
| Manufacture name | Pop 3 | Pendant | Black |
| Brand | NORDLUX |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 1000 mm |
| Height/depth | 200 mm |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP23 |
| Packing level 1 | 5704924012334 |
| Packing level 2 | 5708839012335 |
| Lamp holder | E27 |
| Colour housing | Black |
| Housing material | Other |