| Item condition | New |
| Manufacture name | PS530D43 PolySafe depth-exten. IP54 1250x750x320 |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002528 |
| Width | 750 mm |
| Height | 1000 mm |
| Depth | 320 mm |
| Packing level 1 | 5411815254253 |