| Item condition | New |
| Manufacture name | AR891663 Tempory service enc ARIA75-32A |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Model | Mounting kit |
| Suitable for enclosure building depth | 230 mm |
| Suitable for enclosure building height | 514 mm |
| Packing level 1 | 5411815235481 |
| Colour | Zinc |
| Width | 497 mm |
| Height | 43 mm |
| Depth | 57 mm |
| Material | Metal |