| Item condition | New |
| Manufacture name | Pole Adapter-Roadlight-60mm |
| Brand | Opple |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 113 mm |
| Height | 92 mm |
| Type of accessory/spare part | Top-piece |
| Packing level 1 | 6956321811129 |
| Colour | Other |
| Material | Steel |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |