| Item condition | New |
| Manufacture name | PLINT VOOR KABEL BOVENINGANG IP23 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | AT |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000721 |
| Model | Other |
| Material | Other |
| Packing level 1 | 3389118370654 |
| Colour | Other |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Max. load capacity | 26 kg |
| Suitable for aeration/de-aeration | No |
| Suitable for enclosure building width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 0 mm |
| Suitable for outdoor set-up | No |
| Suitable for cable patch | Yes |