| Item condition | New |
| Manufacture name | PLANETE 2-400 ATEX ADR CGLine+ |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Width | 0.001 mm |
| Length | 0.001 mm |
| Height/depth | 0.001 mm |
| Packing level 1 | 3660191816353 |
| With light source | No |
| Luminaire with limited surface temperature, sign "D“ according to EN 60598-2-24 | No |
| With remote switch connection | No |
| With pictogram | No |