| Item condition | New |
| Manufacture name | PILA LED GU10 350lm 120D 2700K ND |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 4 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W GU10 LED Spotlight Bulbs, 2700K GU10 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 1365551 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 350 lm |
| Packing level 1 | 8727900972573 |
| Packing level 2 | 8727900972573 |