| Item condition | New |
| Manufacture name | SET OF WALL BRACKETS |
| Brand | BTicino |
| Categories |
Assembly Accessories & Parts
|
| Country of origin* | PL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Type of accessory/spare part | Fastening parts/-set |
| Packing level 1 | 8005543545928 |
| Packing level 2 | 8005543545928 |
| Width | 30 mm |
| Height | 62.8 mm |
| Depth | 9.5 mm |