| Item condition | New |
| Manufacture name | Philips HueWA 7W Fil ST72 EUR E27 |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 7 W
E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2200-4500 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 550 lm |
| Packing level 1 | 8719514301504 |