| Item condition | New |
| Manufacture name | Philips HueWA 4W B39 E14 EU 2p |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
E14 LED Bulbs, 4 W
E14 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E14 |
| Colour temperature | 2200-6500 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 8719514356733 |