| Item condition | New |
| Manufacture name | PHI WFB 50W GU10 927-65 TW 2PF/6 |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W
GU10 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700-6500 K |
| Lamp power | 4.7 W |
| Luminous flux | 345 lm |
| Packing level 1 | 8719514372665 |