| Item condition | New |
| Manufacture name | PAVONO Mounting set |
| Brand | SLV |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 30 mm |
| Height | 27 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 50 mm |
| Packing level 1 | 4024163232715 |
| Colour | Chrome |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |