| Item condition | New |
| Manufacture name | OTBL C 1X26/220 20X1 OSRAM |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Width | 40 mm |
| Suitable for lamp power | 26 W |
| Length | 155 mm |
| Nominal voltage | 220 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Suitable for number of lamps | 1 |
| Packing level 1 | 4008321121714 |