OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
In vendor's stock
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019231761
MPN: 1SCA022721R3990
Item condition New
Manufacture name OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Rated permanent current Iu 200 A
Number of poles 3
Packing details
Packing level 1 6417019231761
Rated operation power at AC-23, 400 V 110 kW
Suitable for floor mounting Yes
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V