| Item condition | New |
| Manufacture name | Oświetlenie przemyslowe |
| Brand | PCE |
| Harmonized System Code | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000347 |
| Lamp type | Fluorescent lamp |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Colour temperature | 840 K |
| Max. system power | 108 W |
| Packing level 1 | 5902082050308 |
| With connection cord and plug | Yes |
| Voltage type | AC |
| Suitable for lamp power | 36 W |
| With switch | Yes |
| With CEE-plug | No |
| With protective cover | Yes |
| With light source | Yes |
| Suitable for number of lamps | 3 |
| Colour of light | White |