| Item condition | New |
| Manufacture name | OSRAM DULUX© STICK 15 W/6500K 220?240 V E27 |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 6500 K |
| Lamp power | 15 W |
| Packing level 1 | 4008321360779 |