921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 2
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 2
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM
Minimal order quantity: 5 Discontinued
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4062172160155
MPN: 4062172160155
Package: 1
Box: 2
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name 921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM
Brand OSRAM
Categories Car lights
W2.1x9.5d Light Bulbs
Country of origin* CN
ETIM EC000696
Socket W2.1x9.5d
Luminous flux 0 lm
Total length 35.7 mm
Diameter 11 mm
Technology LED
Standard indication (ECE) Without ECE-category
Lamp voltage 12 V
Packing details
Packing level 1 4062172160155
Packing level 2 4062172160155
Other Technical data
Colour Other
Amperage 0 A
Lamp efficacy 0 lm/W
Luminous intensity 0 cd
Suitable for rail traffic No
Number of filaments 0
Lamp power filament 1 3 W
Lamp power filament 2 0 W