| Item condition | New |
| Manufacture name | OSP 0001 Orientation board library |
| Brand | Siedle |
| Categories |
Labelling, Documentation & Accessories
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8310 0000 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Colour | Silver |
| Self-adhesive | No |
| Text | Pictogram |
| Packing level 1 | 4015739326266 |
| Width | 154 mm |
| Halogen free | No |
| Height | 11 mm |
| Length | 154 mm |
| Magnetic | No |
| Transparent | No |
| Fluorescent | No |