OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019487618
MPN: 1SCA116664R1001
Item condition New
Manufacture name OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 32 A
Number of poles 3
Suitable for fuses NH000
Version as main switch Yes
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 22 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V