OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019505039
MPN: 1SCA118828R1001
Item condition New
Manufacture name OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 125 A
Number of poles 4
Suitable for fuses NH000, NH00
Version as main switch Yes
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 110 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V