OS63GD21 SWITCH FUSE image 1
OS63GD21 SWITCH FUSE image 2
OS63GD21 SWITCH FUSE image 3
OS63GD21 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS63GD21 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD21 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD21 SWITCH FUSE
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019537429
MPN: 1SCA122840R1001
Item condition New
Manufacture name OS63GD21 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 63 A
Number of poles 3
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 55 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V