OS630D22N2P SWITCH FUSE image 1
OS630D22N2P SWITCH FUSE image 2
OS630D22N2P SWITCH FUSE image 3
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D22N2P SWITCH FUSE
In vendor's stock
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019283609
MPN: 1SCA022825R4450
Item condition New
Manufacture name OS630D22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 570 A
Number of poles 4
Degree of protection (IP), front side IP20
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 630 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V