OS630D12 SWITCH FUSE image 1
OS630D12 SWITCH FUSE image 2
OS630D12 SWITCH FUSE image 3
OS630D12 SWITCH FUSE image 4
OS630D12 SWITCH FUSE image 5
OS630D12 SWITCH FUSE image 6
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 5
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 6
OS630D12 SWITCH FUSE
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019283531
MPN: 1SCA022825R3720
Item condition New
Manufacture name OS630D12 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 570 A
Number of poles 3
Degree of protection (IP), front side IP20
Suitable for fuses NH3
Version as main switch Yes
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 630 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V